Teie usaldusväärne partner

Meie ettevõte professionaalne tegevus seisneb integreeritud lähenemisviisidest, alates maatükide moodustamisest, projekteerimisest, disainist, ehitamisest tehnilisele järelevalvele ja personali rentimisest. Oma pika tegevuse puhul Majakorda koos partneritega on kasutusele võtnud rohkem kui 100 000 ruutmeetrit haldus-, tööstus-, sotsiaal- ja eluruumidest Tallinnas, Pärnus ja teistes Eesti linnades.

“Majakorda“ on ettevõte, mis on alates 2012. aastast pidevalt töötanud Eesti ehitusturul. Ainult viimase 5 aasta jooksul oleme meie partneritega koos üle 70 objekti kasutusele võtnud.

Töötajad

“Majakorda” töötajad ja partnerid koosnevad üle 30 inimestest. Lisaks kvaliteetsete ehitusteenuste pakkumisele oleme ka usaldusväärsed partnerid personali üürimises.

Usaldus

Meie strateegia põhineb sotsiaalsel vastutusel - kliendi õiguste ja huvide austamisel. Tagame oma töös professionaalsust ja pädevust.

Meie tööd

“Majakorda“ on universaalne ja usaldusväärne partner ehitus- ja remonditurul.

Tagasiside

Meil on hea meel aidata teil rohkem meie objektidest teada ja leida vastuseid teie kõikide küsimustele kiiresti ja tõhusalt.

JP Invest Group OÜ

Reg. number: 12352158
Reg. aadress: Haraka 3, Pärnu.
Esindus: Peterburi tee 90F, Tallinn
info@majakorda.ee

Please prove you are human by selecting the Key.